Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Тунинг




Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Какво е предназначението на разпънката ?
 Мнение Публикувано на: 17 Ное 2011, 11:07 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 21 Яну 2010, 17:18
Мнения: 1034
Местоположение: София
cecobg1 написа:
Както вече ти писах в темата на преброяването на делтите колега от София съм,работя в Младост 1 до билла-та на Еко-то,ако зареждаш там 100% те знам а ако не зареждаш може да минеш когато съм на работа (ако не съм питай колегите кога съм) да видим твоята бамбина. Аз мисля че при мен са само къси пружини понеже като я натисна колата има солиден ход на амортесиора ...


И аз както писах в същата тема съм виждал колата няколко пъти на Паркинга на БИЛЛА в Младост1А, Живея в зелено оранжевия блок зад ЕКО-то, и зареждам почти винаги там. Черно Браво с РР 8352 и много ръмжащо и с ударен преден калник. Тъй че си ми на една ръка разтояние и ако утре си на работа ще мина през деня че ще трябва да зареждам и пътувам да видиш за какво ти говоря.
абе ти да не си оня младеж дето всеки път ми вика имаш ли преглед на ГИ и аз да ти викам Е ДА ЧИ КАК ДА НЯМА :mrgreen:

_________________
Детето в мен продълажва да си играе с кибрит, но – странно – вече иска и пура, и Chivas...
http://forum.italauto-bg.net/index.php
FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
(\\\)[___////___](\\\)


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Какво е предназначението на разпънката ?
 Мнение Публикувано на: 18 Ное 2011, 16:28 
Offline
Чел списания
Чел списания
Аватар

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 14:58
Мнения: 59
SBANKOV написа:
cecobg1 написа:
Както вече ти писах в темата на преброяването на делтите колега от София съм,работя в Младост 1 до билла-та на Еко-то,ако зареждаш там 100% те знам а ако не зареждаш може да минеш когато съм на работа (ако не съм питай колегите кога съм) да видим твоята бамбина. Аз мисля че при мен са само къси пружини понеже като я натисна колата има солиден ход на амортесиора ...


И аз както писах в същата тема съм виждал колата няколко пъти на Паркинга на БИЛЛА в Младост1А, Живея в зелено оранжевия блок зад ЕКО-то, и зареждам почти винаги там. Черно Браво с РР 8352 и много ръмжащо и с ударен преден калник. Тъй че си ми на една ръка разтояние и ако утре си на работа ще мина през деня че ще трябва да зареждам и пътувам да видиш за какво ти говоря.
абе ти да не си оня младеж дето всеки път ми вика имаш ли преглед на ГИ и аз да ти викам Е ДА ЧИ КАК ДА НЯМА :mrgreen:



:lol: Всички "младежи" го искаме :lol: Утра и други ден съм на работа,щом идваш при нас ще се засечем все някога. С такава регистрация нямаме много клиенти ;)


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Какво е предназначението на разпънката ?
 Мнение Публикувано на: 19 Ное 2011, 11:23 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 17 Авг 2008, 21:38
Мнения: 533
Местоположение: Бургас
Кара: Две каруци с Лампреди двигатели
По темата с разпънката:
ici написа:
......При Типо платформата такава разпънка не е особено нужна понеже купето е произведено с укрепване в тази си част.
Вече ако говорим за каране със сликове, може и там да се подсили.

Но при Пунто ще върши работа определено.


Делта/дедра са на ттипо платформа. Обърнете внимание какъв корав профил свързва двете бомбета, минавайки под уплътнителя на предния капак.Така. че поставянето и наистина почти се обезмисля. Даже хората са си я кръстили подобаващо - CROSSRAIL


Прикачени файлове:
untitled.JPG
untitled.JPG [ 31.99 KiB | Прегледано 1373 пъти ]

_________________
Човекът е човек, когато е на път.
Tempra 2.0 16VT
Marea wikend 2.0 8VT 200+ HP
Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 3 от 3 [ 43 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Тунинг


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов