Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Тунинг




Автор Съобщение
 Заглавие: Изключителен тунинг на ЛАДА!
 Мнение Публикувано на: 06 Май 2006, 22:22 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 04 Яну 2005, 01:32
Мнения: 769
Местоположение: София
http://www.chukcha.ru/index.php?cat=403&show=2006-05-06&type=9&browse=type&pg=1

4 страници са:)
Наслаждавайте се на руската инженерна мисъл :lol:

_________________
Lancia Dedra 1.8 i.e.LE
Nissan Primera P11 2.0TD
http://www.verticalworldbg.com


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 06 Май 2006, 23:46 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 11 Мар 2006, 18:58
Мнения: 258
Местоположение: Русе
хахаха то че са яки яки са ама като имат време и средства да си губят за тия "коли" :lol: :lol: :lol:

_________________
Lancia Delta 1 1.6 105к.с. НА ЧАСТИ


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 07 Май 2006, 11:09 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 26 Дек 2005, 20:22
Мнения: 374
Местоположение: Перник
Селски тунинг :mrgreen:
Цитат:
тия "коли"
тия коли както ги наричаш повечето които са им сменявани двигателите са с инталянски двигатели :wink:

_________________
Дедра Турбо Homeedition


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 07 Май 2006, 11:26 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 04 Апр 2006, 20:45
Мнения: 140
Местоположение: София
Кара: Lancia Phedra
Сякакви ги има ... (и хора и автомобили) :)


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 20 Май 2007, 10:01 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 02 Май 2007, 20:48
Мнения: 19
Местоположение: Русе
супер нещастници са тия руснаци.ебаси некадърниците-и до сега не могат да направят дизелов двигател за лека кола. а правят камиони и автобуси с бензинови....а иначе танкове и самолети имат.супер говеда,селяни нещастни....

_________________
2.0 16 V Turbo


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 20 Май 2007, 11:35 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Апр 2006, 19:07
Мнения: 1423
Местоположение: София/Перник
евгени тодоров написа:
супер нещастници са тия руснаци.ебаси некадърниците-и до сега не могат да направят дизелов двигател за лека кола. а правят камиони и автобуси с бензинови....а иначе танкове и самолети имат.супер говеда,селяни нещастни....


Съжалявам, че мислиш така...
Но НИЕ по тази логика не сме по-малко селяни.Някак не ми е приятно да чета такива тъпотии по форума :evil:

_________________
== Fiat Stilo 1.6 (103 hp) ==


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 20 Май 2007, 14:19 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 02 Май 2007, 20:48
Мнения: 19
Местоположение: Русе
кое е тъпо-че нито една от показаните коли не става за нищо? ти с такова жигули-синьото комби например - би ли излязъл да се разхождаш ? и защо ние да сме същите селяни като тях? не ти ли е ясно,че в БГ сме светлинни години напред от алкохолиците- братушки по отношение на тунинг ? туй,че имат евреи-милиардери и парвенюта, танкове и ракети - е,и? това е само в Москва и Ленинград.Приятелю , ходил съм оттатък Урал, хората не бяха виждали "легковую машину на солярку" - дизелова лека кола.гледаха мотора и се чудеха.тъй че не се прави на интернационалист и филантроп - тъпи са били и тъпи ще си останат.Хора,които жулят от 8.00 сутринта водка със сельодка - не ми ги хвали.те на две магарета сламата не могат да разделят, всичките им коли са или по лиценз,или са крадили модела от някъде-е,какъв тунинг да измислят тогава?

_________________
2.0 16 V Turbo


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 20 Май 2007, 14:22 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Апр 2006, 19:07
Мнения: 1423
Местоположение: София/Перник
Чакай малко бе човек...тези коли дето са ги сложили са чисто и просто за смях...нищо повече :idea:

Недей така сериозно да приемаш нещата. :wink:

_________________
== Fiat Stilo 1.6 (103 hp) ==


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 20 Май 2007, 14:35 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 02 Май 2007, 20:48
Мнения: 19
Местоположение: Русе
разбира се,не съм искал да те засегна.те че са за смях,за смях са,ама като гледам,май почти всичките си имат регистрационни номера и си се движат.не ми се мисли как някой ще го скъсят с една педя,ако някое парче кит или пласмаса се откъсне на висока скорост.

отделен е въпроса,че в БГ също има доста битови типове напоследък,от тунинг-манията на които можеш да получиш разстройство. истината е , че ако е както в Западна Европа - да можеш да правиш външен и двигателен тунинг само със сертифицирани части от оторизирани и лицензирани производители и продавачи,нещата щяха да стоят доста по различно.и в БГ в определена степен е батак - всеки реже,пили,стърже,слага турски боклуци - и резултата е налице.
Докато КАТ не почнат да спират от движение,по улиците ще хвърчат турбинирани жигулита,бмв-та ,ама по някой път покрай тях хвърчат и глави,и ръце и крака....

_________________
2.0 16 V Turbo


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 21 Май 2007, 13:36 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 13 Яну 2007, 00:37
Мнения: 16
Местоположение: Троян
без да са заяждам ама тва с дизеловия двигател ...... не е уместно.
представи си живееш в русия ма по-на север, ставаш сутринта отиваш при своя дизелов автомобил и ... о боже нафтата замръзнала и се налага да палиш лагерене огън под резеорвара :)) затова руснаците нямат дизелови автомобили , пък и с техните петролни залежи ....... на дали имат проблем с бензина :)))
пс. лада имат дизелов двигател но не е пускан в сериино пройзводство.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 21 Май 2007, 18:18 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 02 Май 2007, 20:48
Мнения: 19
Местоположение: Русе
сега пък ти не се засягай,ама поста ти е малко измислен.Само Русия ли е северна страна?Ами Финландия,Швеция,Норвегия-да не са на Екватора?А карат дизели,нали?

Това ,че са некадърници,няма нищо общо със студа.Танковете им да не са случайно бензинови?

За дизелова Лада не съм чувал,но като им гледам бензиновите, представям си какво чудо щеше да е.........

Всъщност,виждал съм дизелова Нива,но правени във фабрика във Зап.Европа,с дизел на Пежо.

_________________
2.0 16 V Turbo


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 21 Май 2007, 21:22 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 14 Сеп 2005, 15:21
Мнения: 1503
Местоположение: София
Кара: Lancia dedra HF turbo integrale
Евгени танковете им горят всичко карал съм Т-72 година и половина и знам от извора.
Не е по темата ама верно тия хора коли не правят но за военни работи са ненадминати според мен.

_________________
Изображение

ИТАЛФЕСТ-2007 Драг с две шапки.
Lancia Dedra HF turbo integrale
Тоyota Rav 4


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Май 2007, 14:57 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 13 Яну 2007, 00:37
Мнения: 16
Местоположение: Троян
абе незнам ама ..... ладичките са си добри коли, а това за дизеловия двигател ..... не че съм много на ясно ама ..... ферари имат ли дизелов автомобил ?


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Май 2007, 16:56 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 30 Сеп 2004, 17:26
Мнения: 1127
Местоположение: Асеновград
евгени тодоров написа:
кое е тъпо-че нито една от показаните коли не става за нищо? ти с такова жигули-синьото комби например - би ли излязъл да се разхождаш ? и защо ние да сме същите селяни като тях? не ти ли е ясно,че в БГ сме светлинни години напред от алкохолиците- братушки по отношение на тунинг ? туй,че имат евреи-милиардери и парвенюта, танкове и ракети - е,и? това е само в Москва и Ленинград.Приятелю , ходил съм оттатък Урал, хората не бяха виждали "легковую машину на солярку" - дизелова лека кола.гледаха мотора и се чудеха.тъй че не се прави на интернационалист и филантроп - тъпи са били и тъпи ще си останат.Хора,които жулят от 8.00 сутринта водка със сельодка - не ми ги хвали.те на две магарета сламата не могат да разделят, всичките им коли са или по лиценз,или са крадили модела от някъде-е,какъв тунинг да измислят тогава?
колега да ме извеняваш ама си доста заблуден за руснаците.може да си ходил там в тундрата ама не може да говориш така за русия.и много мога да те светкам относно възможностите им.прав си че всичко бе засилено в името на воените разработки и даже един миксер нямаха тяхна разработка,ама да ме извиняваш,те и тъпи,малко не ми се връзва.кажи ми тогава умния българин кво е дал на света и после плюй братушките.мисля че до десет годинки ще са много напред.вече путин започна да вдига страната на крака.последно ходих миналата година и мога да ти кажа че няма нищо общо с твойта комунистическа разходка за да изкараш някой бай тошов лев.ти видя малко селски тунинг в сайт за смях и почна да плюваш като забрави нашите мангали как ги тунинговат москвичи и жигули.на въпроса с тунинга няма да ти казвам какво субару тунинговано караше на братовчетката гаджето.и изобщо за какви коли става на въпрос.за друго да те светна че изках да си взема едни лети, нови,яки и направо без пари руски джанти.
и за да не се чудиш на половина съм руснак на половина българин.росию умом не поймеш.

_________________
LANCIA DELTA II 1.6 ie 55kW/835 C 1.000
Изображение
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Май 2007, 19:20 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 02 Май 2007, 20:48
Мнения: 19
Местоположение: Русе
http://www.youtube.com/watch?v=erJtIM5r ... ed&search=

но комент !




http://www.youtube.com/watch?v=tuJV-RJVK2I&NR=1

но комент




http://www.youtube.com/watch?v=9UaLXp0i ... ed&search=


но комент !

_________________
2.0 16 V Turbo


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 30 Май 2007, 02:04 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 10 Ное 2004, 01:18
Мнения: 181
Местоположение: София
Кара: Fiat Idea 1.9 8V(CF3) mJet 'Oro'
Това също е правено в Русия....

Volga - Gaz 21 - V12
Изображение

Volga - Gaz 21 - V8
Изображение

:arrow: http://forums.beyond.ca/showthread/t-6928.html
:arrow: http://www.englishrussia.com/?p=329

_________________
Fiat Idea 1.9 8V(CF3) mJet 'Oro'
Fiat Bravo 1.4 Tjet 120(CF4) 'Oro'
Fiat Punto 1.2 16V(CF3) ELX Speedgear
Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"
:arrow: Търси се..


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 30 Май 2007, 08:24 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 02 Май 2007, 20:48
Мнения: 19
Местоположение: Русе
Fire 999 , чети !

ако не знаеш-а ти явно не знаеш - това са 2 руски проекта.при първия вземат БМВ 850 -отвори линковете,които сам си написал- виж двигателя,интериора-махат му калниците,капаците и след много рязане,заваряване,стъклоплат и кит - ето го резултата.Дванайсецилиндрова Волга.за 500 000 долара.

същото правят и за другия проект - този път обаче вземат БМВ М 6 - кабриолет, и хоп-Волга кабрио.
дори не са махнали емблемата на бмв от кормилото,както са я махнали на 850-ката,пардон -на волгата върху бмв 850.
ще цитирам един руснак от форума:Самая пиздатая Русская машина.става дума за резултата от трансформацията.


според мене това е един жалък опит за повдигане на самочувствието.
на какво да се кефя-че мужиците са се изгаврили с бмв може би?
да се кефя може би на това,че в действителност в заводите ГАЗ - виж им уеб-страницата - още правят товарни бензинови газки с 8 цилиндъра и карбуратор ?

или че още произвеждат- според собствената им оценка-много комфортабелната до болка позната Волга на партийните секретари?

я отвори уеба на ваз-ами че 2105 още се прави.

айде моля,върни се и виж крашовете им.

тъй че ако ти харесват такива извращения,проблема си е твой.
аз харесвам бмв 850 такова,каквото е , и волгата такава ,каквато е.
ако има нeщо по-готино от оригинала, ела ми се обади.

_________________
2.0 16 V Turbo


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 31 Май 2007, 21:27 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 10 Ное 2004, 01:18
Мнения: 181
Местоположение: София
Кара: Fiat Idea 1.9 8V(CF3) mJet 'Oro'
Чета, чета не се притеснявай :!:

Интересно :roll: как реши, че не съм прочел или не съм запознат с това което съм пуснал в темата. За твоя най-голяма изнедада :o съм наясно с това какви/кои са донорите и на двата проекта.

Във форумите срещнах и други мнения освен това което си цитирал:
Цитат:
Comment by clique
2006-09-27 01:42:32
That car is definitely pure class..!
Anyone who can call this car ugly must be nuts!!
Such a car should costs around $50.000.
And the most important thing is, IT’S UNIQUE


Колега, запознат съм руското автомобилостроене, така ще те замоля да не ме пращаш проверявам, кое се произвежда още и кое не....

В самата тема дотук не се говори за стандартните(оригиналните) коли, които излизат от завода, а става въпрос за коли, които са доработени.

Това какво харесвам мисля, че си е лично моя работа и теб въобще не те вълнува.

_________________
Fiat Idea 1.9 8V(CF3) mJet 'Oro'
Fiat Bravo 1.4 Tjet 120(CF4) 'Oro'
Fiat Punto 1.2 16V(CF3) ELX Speedgear
Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"
:arrow: Търси се..


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 31 Май 2007, 23:23 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 02 Май 2007, 20:48
Мнения: 19
Местоположение: Русе
другата ми кола е рено 5 турбо - 1.7 - 160 коня. във форума на рено се сблъсках със страхотни глупендери , някакви сектанти,които друго,освен Рено не признават.Нито пък чуждо мнение.Явно и тука е така.

Файър 999,карай си уното, аз ще си карам турбото.всеки има право да няма вкус,тъй че не се прави на ощипана мома,кефи се на нещо,което никога няма да види бял свят.

изглежда си наистина извратен тип.ако имаш фотошоп,сложи волгата до бмв 850 или М6 - ако волгата ти харесва повече, явно не са редовни нещата.

моля администратора да ми изтрие профила - нямам работа тука.

_________________
2.0 16 V Turbo


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 01 Юни 2007, 01:41 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Апр 2006, 19:07
Мнения: 1423
Местоположение: София/Перник
евгени тодоров написа:
другата ми кола е рено 5 турбо - 1.7 - 160 коня. във форума на рено се сблъсках със страхотни глупендери , някакви сектанти,които друго,освен Рено не признават.Нито пък чуждо мнение.Явно и тука е така.

Файър 999,карай си уното, аз ще си карам турбото.всеки има право да няма вкус,тъй че не се прави на ощипана мома,кефи се на нещо,което никога няма да види бял свят.

изглежда си наистина извратен тип.ако имаш фотошоп,сложи волгата до бмв 850 или М6 - ако волгата ти харесва повече, явно не са редовни нещата.

моля администратора да ми изтрие профила - нямам работа тука.


абе ти не си наред бе...
стига омраза...стига глупости!

Лека вечер :lol:

_________________
== Fiat Stilo 1.6 (103 hp) ==


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 2 [ 30 мнения ] Отиди на страница 1, 2  Следваща




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Тунинг


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов