Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Тунинг




 Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Съвместимост на седалките за двуврата Делта
 Мнение Публикувано на: 10 Юли 2013, 16:48 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 20 Юни 2010, 20:55
Мнения: 256
Местоположение: Пирдоп (София)
Здравейте, та искам да подновя седалките на Делта HPE, понеже моите са от онези, на които дунапрена не знам как е хващан но се клати доста и ме изнервя, а и постоянно се чува скърцане от пасажерската седалка.
Искам седалките да са закотвени и да не мърдат особенно, и да са от прост обикновен текстил (тъмно синьо или черно, като може да се допусне и сивичко тук таме)
Първо идеята ми беше да ги подменя с Рекаро салона дето го слагат на някои от моделите, но първо трудно се намира такъв в добро състояние и второ по-голямата част от него е Алкантаа, а аз тази материя ме дразни адски и не ми се иска да влагам още пари за претапициране. Ако изникне от онзи синият рекаро салон на последните 98 и нагоре година дето ги слагат на 2-литровите се обаждайте.
Другото което се сетих е да сложа от друга италианка, понеже не искам да преправям релси и т.н.. Сетих се за Фиат купе, но там не вярвам да паснат задните седалки, а и повечето, които откривам са кожа, а аз искам материята да е обикновен текстил, някой по-здрав. img173
Последното за което се сетих е дали ще паснат седалките от Браво HGT?
Благодаря предварително на отзовалите се, готов съм да приемам и други идеи!
Поздрави, Цанко !!!!!


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Съвместимост на седалките за двуврата Делта
 Мнение Публикувано на: 17 Юли 2013, 23:10 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2009, 17:11
Мнения: 1079
Местоположение: Пловдив 05 Южен
Кара: Lancia
Uner написа:
Здравейте, та искам да подновя седалките на Делта HPE, понеже моите са от онези, на които дунапрена не знам как е хващан но се клати доста и ме изнервя, а и постоянно се чува скърцане от пасажерската седалка.
Искам седалките да са закотвени и да не мърдат особенно, и да са от прост обикновен текстил (тъмно синьо или черно, като може да се допусне и сивичко тук таме)
Първо идеята ми беше да ги подменя с Рекаро салона дето го слагат на някои от моделите, но първо трудно се намира такъв в добро състояние и второ по-голямата част от него е Алкантаа, а аз тази материя ме дразни адски и не ми се иска да влагам още пари за претапициране. Ако изникне от онзи синият рекаро салон на последните 98 и нагоре година дето ги слагат на 2-литровите се обаждайте.
Другото което се сетих е да сложа от друга италианка, понеже не искам да преправям релси и т.н.. Сетих се за Фиат купе, но там не вярвам да паснат задните седалки, а и повечето, които откривам са кожа, а аз искам материята да е обикновен текстил, някой по-здрав. img173
Последното за което се сетих е дали ще паснат седалките от Браво HGT?
Благодаря предварително на отзовалите се, готов съм да приемам и други идеи!
Поздрави, Цанко !!!!!


Рекаро с обикновен текстил забрави.

Кое не харесваш на Алкантарата? Седалката "диша" и не ти се спарва гърб с рекарото за разлика от обикновения текстил. И кой е тоя син рекаро салон, за който питаш, защото аз се сещам за Рекаро само в черна алкантара и кожа + алкантара?

_________________
Lancia Delta 2.0 16V GT /// Alfa Romeo 166 2.4JTD /// ex. Lancia Kappa 2.0 /// ex. Mercedes-Benz W124


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Съвместимост на седалките за двуврата Делта
 Мнение Публикувано на: 25 Юли 2013, 00:12 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 20 Юни 2010, 20:55
Мнения: 256
Местоположение: Пирдоп (София)
Въпрос на вкус за алкантарата, просто не ме кефи и не се чуствам комфортно в нея, иначе рекарото може да стане обикновенно след тапициране, ама се вдига доста цената че тези седалки ама никак не вървят ефтино. Относно син рекаро салон съм виждал преди години на една жълта делта на горубляне, може да е полурекаро, ама 100 беше по различен от тези обикновенните дето ги слагат - какъвто е и моят, обаче като се замисля не съм сигурен да не му беше присаждан от нещо.
Заради това се допитах тук дали не може без преправяници да се сложи нещо друго по-удобно от някоя друга италианка.

hepl


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Съвместимост на седалките за двуврата Делта
 Мнение Публикувано на: 28 Юли 2013, 10:31 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2009, 17:11
Мнения: 1079
Местоположение: Пловдив 05 Южен
Кара: Lancia
Синьо рекаро има в ЕВО-тата, пак е алкантара и цената ще е още по-висока :D

Хвани някой познат с Браво/брава или Типо и пробвайте дали ще паснат седалките. Малко ме съмнява особено за задните ама пък са на една платформа и може пък да станат, знае ли човек? :)

_________________
Lancia Delta 2.0 16V GT /// Alfa Romeo 166 2.4JTD /// ex. Lancia Kappa 2.0 /// ex. Mercedes-Benz W124


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Съвместимост на седалките за двуврата Делта
 Мнение Публикувано на: 05 Авг 2013, 13:22 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2008, 19:33
Мнения: 330
Местоположение: София
От типо/темпра преди 93та стават или алфа 155, но там избора на салони като че ли не е много голям.
Всичко след тази година е с новото захващане което корено се различава от старото.

_________________
[\\\][___////___][\\\]
Fiat Tipo 5door 1.4 SOHC Carb SX
Fiat Tipo 3door 1.6 DOHC 2 x Dellorto 40DHLA
Lancia Dedra Turbo


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Тунинг


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов