Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Тунинг




 Страница 1 от 1 [ 18 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: кои от кого е крал
 Мнение Публикувано на: 09 Апр 2005, 21:05 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 14 Окт 2004, 19:04
Мнения: 1893
Местоположение: Варна, Ямбол
я да видим някои мои ли да познае.Момент само колегата да пусне снимките.:)

_________________
Голяма бела!!! В памет на FOKO!!!



Lancia Delta HF turbo
Lancia Thema хубава ама дърта
Lancia Дедра друсаща доста 159B9000
Lancia Delta2 835C1000
Lancia Kappa 838А1000 това е колата за мен
ALFA ROMEO 166 2,4 JTD сегашната любовница


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 09 Апр 2005, 21:13 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2005, 20:19
Мнения: 2141
Местоположение: Ямбол, София
Ето колега :wink:
Така е...някой коли просто нямат нужда от тунинг :wink:


Прикачени файлове:
Tipo.jpg
Tipo.jpg [ 66.11 KiB | Прегледано 5217 пъти ]
Golf 1.jpg
Golf 1.jpg [ 50.73 KiB | Прегледано 5245 пъти ]
Golf 2.jpg
Golf 2.jpg [ 23.24 KiB | Прегледано 5245 пъти ]

_________________
Вече Знаем Какво Ще Стане ...Но Не Можем Да Го Предотвратим... (В памет на братчеда...)

Италианските коли са като жените - само фасони и номера ти правят :?
Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 05 Юни 2005, 23:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 19 Май 2005, 10:37
Мнения: 3
Местоположение: София
Що просто не направите една нова тема СЕЛСКИ ТУНИНГ ?!?!

_________________
www.forall.myfreebb.com


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 06 Юни 2005, 00:25 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2005, 09:50
Мнения: 455
Местоположение: София
Кара: на пълна газ
последните две са суперселски тунинг :lol:

_________________
AR 156 Crosswagon

и ако обичате не ми зимайте аватара щот се сърдя!!!!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 06 Юни 2005, 00:43 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2005, 20:19
Мнения: 2141
Местоположение: Ямбол, София
Не съм съгласен с вас. Какво им има на колите? Синия Golf е направен много прилично. Капака е като на EVO, но му стои много добре. Белия има косури, но хубави неща...Тipo-то е просто НЕНОРМАЛНО! На предния му калник се виждат мотиви от калника на EVO - дупката.

_________________
Вече Знаем Какво Ще Стане ...Но Не Можем Да Го Предотвратим... (В памет на братчеда...)

Италианските коли са като жените - само фасони и номера ти правят :?


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 06 Юни 2005, 01:19 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 27 Сеп 2004, 22:33
Мнения: 3619
Местоположение: София
Кара: Lancia Ypsilon 1.2 16v 2006 , Jeep Grand Cherokee 4.7 '99
Пука ми за некви шарени пластмаси.Важно е ко има под капака :lol:


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 06 Юни 2005, 01:38 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2005, 20:19
Мнения: 2141
Местоположение: Ямбол, София
Извинявам се за вулгарния израз, ама "Всяка жена си има пу..., но не всяка заслужава да и се обърне внимание..."
А и мадамите се радват повече на красивите коли :wink: В Ямбол имаме една Toyota Celica 1,6 105 ili 115 коня, но спечели 1во място за оптичен тунинг на Божурище тази година! Дори на задния калник има капачка за зареждане на газ :wink: Но колата е просто трепач на външен вид!
Изображение
Изображение

_________________
Вече Знаем Какво Ще Стане ...Но Не Можем Да Го Предотвратим... (В памет на братчеда...)

Италианските коли са като жените - само фасони и номера ти правят :?


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 06 Юни 2005, 05:26 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 27 Фев 2005, 04:32
Мнения: 239
Местоположение: Prague /Czech Republic/
Колеги много съм бесен от изказването "селски тунинг" ако можете по добре, покажете го, но така да се отнасяте към колите на другите които са прекарали бесънни нощи под колите си, минали са през какво ли не за да ги направят така както им харесва, а вие коментирате така, добре може да не са изпипали вскичко както ви харесва, за толква са им стигнали възможностите, извиняваите ама ако питате мене селиката е купена от германия в този си вид някои е извадил пачката на масата и е купил труда на някои друг, и сега се фука, аз по се радвам на голфа или фиата може и да бъркам с коментара си за селиката но аз така мисля, какво и аз като тунинговах делтата селско ли е, знаете ли че съм пропатувал, 2800км само в търсене на частите и всеки споилер ми е коствал част от залъка и много лишения, мама му стара аз прекарах нова година на кисело мляко за да върна заема на автобояджиите и някои ако ми каже гледаи къв селски тунинг наи малкото ще му размажа физиономията, ако ще и да го лежа после като излеза ще го обеса на задния селски споилер, незнам някои хора какви очи имат да ми пращат и-маил от сорта "абе пич каде си тръгнал да се показваш във форума с тоя селски тунинг, турил два споилера два прага и едни джанти и ще ми се пишеш маистор" ако чете анонимния автор на този е-маил с прякора, "резачката" изкам да знае, че като се прибера юли в България и ако не спре до моята делта с нещо наистина по добро тунинговано, ще му набутам един селски ремус в устата да ми провери нивото на олово в изгорелите газове. Казвам ви писна ми от простотии, пиша тук от удоволствие че се срештам с хора почитатели на същата марка и взаимно се уважаваме, а какво е това, ако на някои му преча да ми пише в прав текст. Не съм специалист нито разбирач, а просто маниак на колите и по специално Ланча, в краина сметка всеки отделя от времето си тук за да пише наместо да си свърши някаква работа или да си почине А НЕ ДА СИ ТРОВИ НЕРВИТЕ С ПРОСТОТИИ нямам повече коментар отвратен съм от някои членове или посетители на форума.

_________________
A Men with nothing to loose. Only one car can change that : Lancia Forever
____________________
[OO]\_____Y_____/[OO]


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 06 Юни 2005, 05:49 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 27 Фев 2005, 04:32
Мнения: 239
Местоположение: Prague /Czech Republic/
какво ще кажете ако вие седите 4 месеца или повече под своята селика или ако това момче от Ямбол което е спечелило първо място е продало апартамента си за да я купи (в което се съмнявам) и за да я представи на изложението, а аз например съм гъзаря "компира" или "картофа" днеска продам дрога утре отварям мобилето и си копувам тази кола идвам на изложението и печеля наградата нищо че незнам как се сменя крушка и че вчера разбрах от къде се отваря капака на колата вие сте гладували седяли нощи под колата и за какво, за да ви каже някои после "селски тунинг"


Прикачени файлове:
celica.JPG [165.67 KiB]
195 пъти

_________________
A Men with nothing to loose. Only one car can change that : Lancia Forever
____________________
[OO]\_____Y_____/[OO]
Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 06 Юни 2005, 08:15 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2005, 20:19
Мнения: 2141
Местоположение: Ямбол, София
Юри, тази кола не е купена така. Тя е в България от доста време с тази регистрация. Още когато я внесе я закара момчето до едно село в Ямбол където я направиха по този начин. Това е 2рата изпипана кола на това момче. Първата която все още има е един Golf 2. И той е направен много добре в същия стил дори с подобен чвят. Мои приятели следяха прогреса на работа по тази Celica дълго време, понеже майстора си имаше сервиз, и се занимаваше само в свободното си време с тази Celica. Почти целия тунинг е правен от ламарина! Това е доста впечатляващо нали? :) И аз си мислех отначало че е внесена така от Германия, но после разбрах истината. Живот и здраве когато се прибереш в България, и евентуално ако си с бамбината ще те поканя на тунинг изложението в Ямбол, което за сега е планирано за 31 Юли. Ако всичко се развие нормално, ако всички фактори за осъществяването на подобно мероприятие са на лице, и ако си тук тогава, ще се радвам да участваш. Лично аз предложих идеята да има и категория "Картон тунинг" в която смятам да участвам :wink: Ще падне голям майтап :lol:

PS: Колата има и снимки небоядисана и китосана. Би ли могла да мине границата в подобно състояние? Беше червена обикновенна Celica. Може да разгледаш снимки във форума на YES-RACE В някой от разделите имаше тема "Проект Toyota Celica (Пацев)"

_________________
Вече Знаем Какво Ще Стане ...Но Не Можем Да Го Предотвратим... (В памет на братчеда...)

Италианските коли са като жените - само фасони и номера ти правят :?


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 06 Юни 2005, 09:03 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2005, 20:19
Мнения: 2141
Местоположение: Ямбол, София
Юри има някои хора които наистина заслужават подобен приз, но това е според моя вкус. Наскоро влязох в гаража на един мой близък и щях да припадна когато видях какво правято на едно Audi Cabiro. Заболя ме сърцето! По-селско нещо не бях виждал. Просто се гавреха с колата. А тя беше докарана там в перфектно състояние. Прав си че не съм аз този който да критикува, а и какво ми пука на мен за чуждите коли, ама това беше просто отвратително. На тавана и поставяха от онези акулските перки отзад със син неон. Изрязаха задната бронята за да заварят на металната основа 2 декоративни ауспуха (не знам каква е идеята...), на предния калник сложиха никилираните декоративни решетки с надпис "M3". Пръскачки за предното стъкло със син неон. Отпред на капака лепнаха един декоративен въздухозаборник без дори да пробият предния капа, за да има смисъл. А той прсото не беше за тази кола! Цялата кола е черна, а той лепна един турско сини педали с огън по тях, и едни червени стелки. Само едно не ми е ясно. Ако си виждал страничните огледала на Audi Cabriо по какъв начин са захванати, ще останеш с впечатлението че почти не могат да се сменят с други огледала. Момчето си е взело никелирани огледала с мигачи за Golf 3. А кажими как ще ги сложи??? Човека който му прави тази услуга направо е потресен. Цитирам "След като излезе тази кола от гаража ми не искам никой да знае кой я е правил!!!". Но не можеше да му откаже, защото му дължи услуга. Всичко е въпрос на вкус. И понеже на мен Audi Cabrio ми е любимото кабрио ми беше много трудно да гледам какво правят с него. И разбирам, да беше карал това Audi една или две години, че да му омръзне и да реши да го преобрази. Ама той го купи, и на другия ден го занесе в гаража. За мен той просто изхаби красивата кола. Толкова безвкусни аксесоари излязоха на пазара, които са на такава цена, че хората започнаха да копуват неща които мислят за екстравагантни и красиви без да влагат никакъв вкус в това само и само да се набиват на око. Ако ще и майка си да е продал за това Audi за мен то е без никаква стойност вече. Има 2 вида тунинг - Тунинг който се харесва, и тунинг който не се харесва. Важен е процента от общото мнение. Ако примерно 99% от клуба харесват колата ти, а един охлюв ти каже че си си дал парите на вятъра, какъв е извода? А ако аз сложа на Alfa-та примерно една стърчаща емблема на Mercedes отпред? Какво ще ви е мнението тогава? Ще съм се трудил да го постигна. Ще съм си дал парите за ядене за една седмица... Фуко е казал "Ние мислим за здравомислещи само онези, които споделят нашето мнение". Хората вече очакват повече от чуждите коли. Има достатъчно чуждестранни източници от които да черпим информация и идеи. Сигурно 90% от човешкото населени си остава зрител, коментатор и критик по тази тема. Не можем да се харесаме на всички. Има разни хора, разни идеали. Няма грозен тунинг! Има различен вкус! Но общото мнение си е общо мнение. Така че този проблем няма решение. Всичко се оправя само с бой :wink:

ПС: Аз май имам нужда от психоаналитик след подобно изказване :lol: Първо казвам едно, а после го опровергавам с друго становище. Не ме слуша китарата... :lol:

_________________
Вече Знаем Какво Ще Стане ...Но Не Можем Да Го Предотвратим... (В памет на братчеда...)

Италианските коли са като жените - само фасони и номера ти правят :?


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 06 Юни 2005, 13:23 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2005, 20:19
Мнения: 2141
Местоположение: Ямбол, София
А и за тези раздувки е много съмнително. Май Lancia е крала за модела S4 и Integrale от Audi Quattro...

_________________
Вече Знаем Какво Ще Стане ...Но Не Можем Да Го Предотвратим... (В памет на братчеда...)

Италианските коли са като жените - само фасони и номера ти правят :?


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 06 Юни 2005, 13:58 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 27 Сеп 2004, 22:33
Мнения: 3619
Местоположение: София
Кара: Lancia Ypsilon 1.2 16v 2006 , Jeep Grand Cherokee 4.7 '99
Селиката е станала доста елегантна, ама другите просто не могат да ми харесат сори....Има коли които изглеждат по-добре ако им сложиш едни подходящи джанти,пластмасови прагове и дискретно антикрило(а не някоя пейка отзад).


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 06 Юни 2005, 21:24 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2005, 09:50
Мнения: 455
Местоположение: София
Кара: на пълна газ
racer666 е прав за селиката
но голфът - на нищо не го докарваше
по принцип оптиката е хубаво нещо - когато е направена красиво и качествено
не харесвам мерцедес, но кьонинга е уникален!!!!

_________________
AR 156 Crosswagon

и ако обичате не ми зимайте аватара щот се сърдя!!!!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 07 Юни 2005, 11:57 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2005, 19:09
Мнения: 8
Местоположение: Пловдив
Типото е доста добре направено. Вие какво искате....


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 07 Юни 2005, 20:35 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст

Регистриран на: 28 Мар 2005, 22:27
Мнения: 126
Местоположение: София
krasi написа:
Типото е доста добре направено. Вие какво искате....
Ма май не е в БГ-то


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 07 Юни 2005, 22:52 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 27 Сеп 2004, 22:33
Мнения: 3619
Местоположение: София
Кара: Lancia Ypsilon 1.2 16v 2006 , Jeep Grand Cherokee 4.7 '99
Добре е направено,ама не му стоят добре "поправките".Аз си го харесвам точно защото е ръбаво :lol:
Естествено не карам никой да мисли като мен - просто такъв си ми е вкуса...


Прикачени файлове:
Коментар на файл: E тва е добре изглеждащо Типо за мен.
harno_tipo.jpg
harno_tipo.jpg [ 9.22 KiB | Прегледано 4912 пъти ]


Последна промяна racer666 на 07 Юни 2005, 23:30, променена общо 1 път
Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 07 Юни 2005, 22:58 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2005, 09:50
Мнения: 455
Местоположение: София
Кара: на пълна газ
и аз най-много го харесах, щото си е наше - италианско

_________________
AR 156 Crosswagon

и ако обичате не ми зимайте аватара щот се сърдя!!!!


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 18 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Тунинг


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов