Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Тунинг




 Страница 1 от 1 [ 12 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Анти Мафиот Тунинг
 Мнение Публикувано на: 21 Май 2005, 01:39 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 27 Фев 2005, 04:32
Мнения: 239
Местоположение: Prague /Czech Republic/
Ето това е писна ми да ми крадат музиката от колата, пак ми оштавиха музиката този път заедно с кората даже, затова намерих универсалното решение, взех стара кутия от компютър дръжка от шкода и някакжа пластмасова част от голф 4 колони и след една нощ затворен в тоалетната с флекса за да не умора съседите сътворих това, звукът е страхотен но над баса трябва да се поработи още, но споделям идеята защото на мен много ми хареса и си пребирам музиката всяка вечер с мене.


Прикачени файлове:
1.JPG
1.JPG [ 57.08 KiB | Прегледано 4946 пъти ]

_________________
A Men with nothing to loose. Only one car can change that : Lancia Forever
____________________
[OO]\_____Y_____/[OO]
Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 21 Май 2005, 01:40 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 27 Фев 2005, 04:32
Мнения: 239
Местоположение: Prague /Czech Republic/
Ето как се пренася. И естествено моя милост.

_________________
A Men with nothing to loose. Only one car can change that : Lancia Forever
____________________
[OO]\_____Y_____/[OO]


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 21 Май 2005, 03:30 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 27 Сеп 2004, 22:33
Мнения: 3619
Местоположение: София
Кара: Lancia Ypsilon 1.2 16v 2006 , Jeep Grand Cherokee 4.7 '99
Хаха,аз си нося само плейъра,ама ти и колоните си направил преносими :shock: Готино - отиваш на пикник и си озвучаваш събитието....


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 21 Май 2005, 10:04 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 13 Фев 2005, 23:36
Мнения: 268
Местоположение: София
А аз си мислех че тия цигании стават само в България.

_________________
Audi A4 1.8 20V 125HP Изображение
VW Golf 3 GT 1.6 101hp 96"
Opel Vectra A (Вежда) 1.8 90hp
JBL - Pro Sound Comes Home


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 21 Май 2005, 14:22 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 24 Фев 2005, 02:16
Мнения: 511
Местоположение: София
хаха с тая метална кутия дрънчи ли яко :lol:
иначе евала за това че си се сетил :wink: и за труда :wink:

_________________
Нека да ме мразят, стига да се боят от мен!
Ако избием будалите тарикатите сами ще умрат:)


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 21 Май 2005, 17:00 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2005, 20:19
Мнения: 2141
Местоположение: Ямбол, София
А ето как си направих аз MP3-то. Много обичам да слушам музика и имам доста голяма колекция. Но жабката ми е малко тясна за да побера повечето в обикновени аудио CD-та и за това исках да си сложа МР3. Но първо колата ми няма каксо, второ новите касетофони са само с падащи панели. И понеже повечето наркомани крадът касетофоните без панел реших да измисля нещо което не може да се краде! За цента си купих стар, но много добър касерофон на шейна със CD-in (но може и без CD-in, а с адапторна касетка) и един MP3 Walkman Sony G-Pro Atrac от Техномаркет за 130лв. Касетофона си го взех 2ра ръка за 30лв. Цялта работа излезе 160лв. Направих една поставка на таблото за МР3-то понеже няма дистанционно и ми беше необходимо да е близо до мен, за да го управлявам. Ефекта е поразителен. Направих до да се залепя с текстилни мъжки и женски лепки. След като спра някъде, свалям МР3-то от поставката за нула време и го пъхам в жабката, а касетофона го криех под седалката. Никога не съм имал проблем. Какво да крадът? То нямаше нищо за крадене! Няколко мои приятели направиха по същия начин. Дори единия на неговото Clio си държеше МР3-то в жабката, а беше изкарал едно дистанционно отвънка, понеже има. Чудна работа. Нямаш никакви грижи! Забравете да прескача! Това е G-PRO!
А на един мой приятел му ги крадът всеки месец. Застрахователите му плащат, а той си взима нов. Тъпа работа. Само главоболия и пари.


Прикачени файлове:
MP3.JPG
MP3.JPG [ 50.39 KiB | Прегледано 4921 пъти ]

_________________
Вече Знаем Какво Ще Стане ...Но Не Можем Да Го Предотвратим... (В памет на братчеда...)

Италианските коли са като жените - само фасони и номера ти правят :?
Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 21 Май 2005, 19:23 
Offline
Site Admin
Site Admin
Аватар

Регистриран на: 27 Сеп 2004, 14:08
Мнения: 1024
Местоположение: София
То реално погледнато и да не е G-PRO на MP3 не се сещам как ще прескочи... все пак имат буфер, с който работят ;)

_________________
I haven't lost my mind; I know exactly where I left it.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 21 Май 2005, 20:12 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2005, 20:19
Мнения: 2141
Местоположение: Ямбол, София
Как да ти обясня...има 2 системи при CD и MP3 Walkman-ите който служат като буфер. G-PRO и всички останали. G-PRO е патент на Sony и никой друг не може да го ползвза. Колкото и да го тръскаш никога не прескача освен ако не го изтървеш яко. А другите каквито и буфери да имат по 120 секунди пак прескачат на 5тата секунда. Като пример ще дам Elite. Още щом го взех в ръцете и го тръснах леко започна да прескача като лудо. По-качествените фирми нямат толкова сериозни проблеми с това, но все пак не са по-добри от Sony! Тяхната система е нещо уникално. Аз съм имал няколко CD Walkman-а но това чудовище Sony ме зарадва най-много. Жестоко е. Никога до сега не ми е прескачало освен когато нарочно го изтървах за да видя дали ще прескочи.

_________________
Вече Знаем Какво Ще Стане ...Но Не Можем Да Го Предотвратим... (В памет на братчеда...)

Италианските коли са като жените - само фасони и номера ти правят :?


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 23 Май 2005, 01:48 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 27 Фев 2005, 04:32
Мнения: 239
Местоположение: Prague /Czech Republic/
Цитат:
аха с тая метална кутия дрънчи ли яко Laughing
иначе евала за това че си се сетил Wink и за труда Wink


аааа колега аз че съм пишман маистор то е ясно но всичко вътре е изрязано и между всеки метален компонент има няколко слоя изолация но въпреки това баса не ме одволетворява, но звука озвучава квартала, все пак трябва да се доразработи идеята от някои по печен специалист в тези насоки, мен ме кефи това че всичко е направено от боклуци намерени на болкука.

_________________
A Men with nothing to loose. Only one car can change that : Lancia Forever
____________________
[OO]\_____Y_____/[OO]


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 29 Авг 2005, 19:00 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia
Аватар

Регистриран на: 29 Юли 2005, 21:34
Мнения: 39
Местоположение: София
Юриии страшно си го напраил. Ама потърси изхвърлена половина от бюро (по точно частта с големия шкаф). Пак с боклук ще стане по хубав звук

_________________
Woe to you, On Earth and Sea, for the Devil sends the beast with wrath, because he knows the time is short...


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 29 Авг 2005, 19:02 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia
Аватар

Регистриран на: 29 Юли 2005, 21:34
Мнения: 39
Местоположение: София
Е ама то верно трябва да е преносимо.
Е значи си постигнал максимума от боклука :)

_________________
Woe to you, On Earth and Sea, for the Devil sends the beast with wrath, because he knows the time is short...


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 21 Юни 2007, 14:48 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст

Регистриран на: 14 Юни 2007, 11:04
Мнения: 171
Местоположение: София
Здравейте.
Аз съм доста запален по силната музика в кола :) най вече за да не щувам колко съм я разбил :) както и да е ...
Тва с плеара съм го пробвал и аз но сигнала съм го подавал директно към един Bualbunkt GTA Special4 и към тоя усилвател две 8 омови 12 инчови колони с каса която сам съм си правил. Е ефекта беше доста добър но най гадното е че като тръгнеш на някаде и след 30 минути слушане батерията пада слагаш нова и продължаваш , в краката ми по едно време се таркаляха над 30 батерии :) след това си купих сд с падащ панел и нема нищо общо с джобната мп3-ка. За да нямам проблеми с музиката касата съм я изчислил толкова плътно да влезне в багажника че едва я ккарахме в него през задната седалка след това с 8 сабонарязни болта я хванах за седалката и тва е аз дето си имам ключове за колата ще ми трябва полувин ден да я изкарам. Сега тая събота и неделя ще демонтирам муциката от фиата и ще правя нова каса за капата. Ще снимам първо кво съм сътворил във фиатката преди да го разруша и ще кача снимките тука. За багажника на капата имам няковко много яки идеи за изпълнението на който ще ми трябват около 8 кила епоксидна смула но не мога да си я намеря по евтино ако некаи знае от каде мага да намеря да каже. В фиата музиката я правих некаде 2 седмици в капата ще е по дълго :) заради паричките де


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 12 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Тунинг


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов