Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Истории




 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Делта vs. Мазда на ляв завой
 Мнение Публикувано на: 16 Авг 2006, 22:39 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 06 Май 2006, 15:44
Мнения: 27
Местоположение: Варна
Понеже всеки има сигурно подобно преживяване ето затова описвам моето.

Това става във Варна на кръстовището срущу Екото на Сливница
Чакам спокойно на Сливница в 3 следобед за ляв завой към автогарата/идвам от центъра/.
Някакъв ентусиаст изчаква тези занаправо да се разредят и хоп минава пред мен от дясно/стандартен номер/ в средата на кръстовището, мислейки за мен сякаш съм заспал. Е аз си кюткам на хладно вътре, а той кара с още някакв олигофрен до нега стара мазда 323 с отворени прозорци, че жегата е 33 градуса. Е добре де ама кат ми кипна, че даже и не чувам кво ми казва моята до мен. Леко до него и двамата сега чакаме последните отсреща да се източат. След това и двамата газ и аз е ясно, че съм парви първо щото съм отвътре и второ щото надали тая мазда има повече от 70-80 магарета, а делтата е супер-супер пушка и си ги има всичките 103 коне/Делта от Варна я пробва веднъж и може да потвърди предполагам/.
Е после като се замислих, че бях на косъм оня тъпанар дето колата му струва около 500 лв ако излъже някой можеше да ми огъне десните врати и че това щеше да си е бая стрес за дамата до мен малко се ядосах че избухнах, ама това е...
Оратно до офиса изтраях всички слънчасали серсеми на пътя ...Ама Варна този Август си е бая претъпкано или аз рядко карам през центъра явно.

_________________
Lancia Delta 1.6LE 16 V


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 17 Авг 2006, 10:24 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 23 Яну 2006, 22:14
Мнения: 541
Местоположение: София
По повода повечето шофиори на силно слънце слънчасват то за това си оправих и климатика де :)
и почват да правят глупости в това число и аз понякога - като не си пусна климата :mrgreen:
такаче внимавайте тия с отворените прозорци им е писнало да седят в колата и бързат много понякога за ваша сметка
разбира се !

_________________
Dedra integrale май била:) ау и с Турбо


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 




Начало форум » Viva Lancia » Истории


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов