Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Истории




 Страница 1 от 1 [ 9 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 15 Авг 2006, 21:30 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 01 Авг 2006, 02:28
Мнения: 127
Местоположение: Плевен / София
Тоя с golf-a е завидял на трамвая, че е ускорява по-бързо от него :)

P.S. Нищо лично към каращите GOLF
P.S.2 Не е опасно мпс-то а маймуната зад волана :)

_________________
Lancia Prisma 1.6


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 16 Авг 2006, 00:49 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2006, 21:11
Мнения: 940
Местоположение: София
случайно обърна ли внимание каква беше регистрацията? бг? или пк

_________________
we all have wings, but some of us don't know why

fulvia s2 coupe, delta HFturbo, T25 d4d
ex - 145 jr, Y 1.2, r 620 sdi, dedra 1.8, 126 p


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 16 Авг 2006, 01:34 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 04 Апр 2006, 20:45
Мнения: 140
Местоположение: София
Кара: Lancia Phedra
Идиоти по улиците колкото искате (странно защо повечето са с Голф-ове и Баварци ама това е друга тема). Та няма какво да ме учуди вече из нашата мила Родина :) .

пп. Относно филма може да е сцената от гледната точка на различни хора (в Голф-а, в трамвая, навън) и възможните случаи (Голф-а отнася човек, Голф-а минава без произшествие, Т-72 "спира" Голф-а малко след трамвая) :mrgreen:


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 16 Авг 2006, 19:59 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 30 Сеп 2004, 17:26
Мнения: 1127
Местоположение: Асеновград
има и от наща рода доста смотаняци които са за трепане даже един колега искаше да ми отнеме предимството (но се уплаши при вида на колата ми)а и после да ми се натресе в космича на тате.и колеги от фиат и алфа просто то не е до марка а до шофиор.

_________________
LANCIA DELTA II 1.6 ie 55kW/835 C 1.000
Изображение
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 16 Авг 2006, 20:51 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 20 Май 2006, 18:12
Мнения: 309
Местоположение: София
Кара: Lancia
А онзи ден на едно вливане на главен път на един му беше писнало и беше спрял, запазвайки лентата за тези дет са без предимство и отегчено и непрестанно махаше с ръка през прозореца - минавайте бееееее изнизвайте сееееее....за никъде не бързаааааммм...цяла софия ша пуснаааа....тия зад мене хич не ги мисляаааа
ама напрау с кралски жестове го раздаваше:)
благородството било в кръвта, м?...

_________________
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 16 Авг 2006, 23:13 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 06 Май 2006, 15:44
Мнения: 27
Местоположение: Варна
Абе наистина има някаква причина шофиращите голф 1,2 и 3 да са такива идиоти.
Ето какви логични причини ми идват на акъла:
Голф 1-3 си е по принцип евтина кола спечилила си слава че лесно се обслужва и от друга страна е пъргава.
От това следват изводите един от друг :
-много хора си купуват тази кола т.е това е най-масовия автомобил щото е евтин/множество 1/
-много пешлемета с амбиции да се покажат кви са бързи могат да си позволят да си го купят апропо след това да си се покажат кви са пичове, щото е евтин и пъргав/подмножество 1.1/
-след като е най-масовия автомобил и най-предпочитания от горната аудитория/подмножество 1.1/ е ясно че от общия брой хора,които не са пешлемета и които имат шофьорска книжка и след като седнат зад волана стават идиоти/подмножество 1.2/ е логично най-голяма част от тях да са се хвърлили на голфове.
Следователно сумата от подмножество 1.1 и подмножество 1.2=най-многочислената аудитория с лошо поведение на пътя
Е от тук и извода, че е нормално всеки да се сблъсква на пътя най-много с Голфъри.
Е мисля си, че логиката ми е желязна.
От друга страна всичките ми колги и с Ауди и с Фиести и т.н изказват същите впечатления/т.е имам и емпирични данни/.

_________________
Lancia Delta 1.6LE 16 V


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 17 Авг 2006, 13:37 
Offline
Site Admin
Site Admin
Аватар

Регистриран на: 26 Сеп 2004, 20:13
Мнения: 5736
Местоположение: София
Кара: Lybra SW 2.4 JTD Executive
Абе не мислех да обсъждам Н на брой пъти обсъжданата тема, но само аз ли мапоследък забелязвам че голф обществото се е преориентирало като че ли на ауди 80 '89+ набор??? Според мен около 50% от "голфаджиите" са преминали на ауди. Не твърдя че съм представителна извадка, но на мен така ми се струва. Иначе по темата, на мен скоро ми прави ластик някакъв келеш с Уно!?!?! Първия път когато ме изпревари отдясно и ми се хакна на червен светофар пред мен, та ме накара да наблъскам яко спирачките не му обърнах вникание, но след 2-ва световфара като ми го направи 2-ри път, явно ги бях изял някъде по кръстовищата, почна да ме ядосва, на следващие вече след поредното прескачане от лента в лента се намираше до мен. 1-ви коли на светофарчето, е върви това уно, май беше като на Крематора, ама това само докато бях на газ ;-) след като му приложих неговия номер и замалко да се срещне отблизо със задната броня на Капонето се отказа да бъде такъв нахалник... Така че наистина марката не е чак толкова важа... въпреки че при някои марки говедата "кът мен от време на време" са в повече.

_________________
Изображение
Lancia Lybra SW Executive, 2.4JTD, 150 hp, 841C000 '03 Изображение
Lancia Kappa Coupe, 2.0t 16v, 205 hp, 838A4000 '97
Lancia Kappa, 2.0, 145 hp, 838A1000 '95
Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 159B9000 '94
Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 835A1000 '91
Изображение
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 17 Авг 2006, 13:42 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 20 Май 2006, 18:12
Мнения: 309
Местоположение: София
Кара: Lancia
Днес ми направи път мерцедес....
В момента в който дадох ляв мигач да заобиколя спрял автобус и мерцедеса просто спря и ме пусна....баси...е, шофьора си е важен... Сигурен съм, че само дадох мигач без да навия волана и че мерцедеса спря не защото съм го засякъл:)

_________________
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Авг 2006, 22:46 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2005, 23:46
Мнения: 3097
Местоположение: Пловдив/София
Кара: Lancia
Roggger написа:
Абе наистина има някаква причина шофиращите голф 1,2 и 3 да са такива идиоти.
Ето какви логични причини ми идват на акъла:
Голф 1-3 си е по принцип евтина кола спечилила си слава че лесно се обслужва и от друга страна е пъргава.
От това следват изводите един от друг :
-много хора си купуват тази кола т.е това е най-масовия автомобил щото е евтин/множество 1/
-много пешлемета с амбиции да се покажат кви са бързи могат да си позволят да си го купят апропо след това да си се покажат кви са пичове, щото е евтин и пъргав/подмножество 1.1/
-след като е най-масовия автомобил и най-предпочитания от горната аудитория/подмножество 1.1/ е ясно че от общия брой хора,които не са пешлемета и които имат шофьорска книжка и след като седнат зад волана стават идиоти/подмножество 1.2/ е логично най-голяма част от тях да са се хвърлили на голфове.
Следователно сумата от подмножество 1.1 и подмножество 1.2=най-многочислената аудитория с лошо поведение на пътя
Е от тук и извода, че е нормално всеки да се сблъсква на пътя най-много с Голфъри.
Е мисля си, че логиката ми е желязна.
От друга страна всичките ми колги и с Ауди и с Фиести и т.н изказват същите впечатления/т.е имам и емпирични данни/.



Абе хора,къде ги виждате тези евтини голфове бе?Един Голф 2 90 година струва колкото една Дедра от същата година.Кви са тези евтини голфове кви са тези 5 лева?Колкото е по-търсена една кола толкова е по-скъпа.Голф не прави изключение.Пазарна икономика - това е.Значи цената не е оправдание за закопуването на тази кола.

_________________
Vectra 1.4`90 - Х
Lancia Dedra 2.0ie `91 - Х
Lancia Dedra 1.8ie `93 - Х
Lancia Kappa 2.0 VIS `97 - Х
Lancia Kappa 2.4 TDS`97 -X
Lancia Lybra 2.0 VIS`01


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 9 мнения ] 




Начало форум » Viva Lancia » Истории


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов