Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Истории




 Страница 1 от 1 [ 10 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Не се радвай,ще ти мине.
 Мнение Публикувано на: 18 Ное 2006, 04:08 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките

Регистриран на: 24 Фев 2006, 17:21
Мнения: 726
Местоположение: София 15 Младост
Миналия петък се похвалих ,че си купих нови гуми като бял човек.Вчера пред блока си набочих чисто новата гума на едно трисантиметрово желязо с гайка.Някакъв тупан си е правил ремонтче и си хвърлил боклуците на паркинга между колите.Аман от тупани и таралясници и балканска кочина у наше село.На туй отгоре докато вадех желязото от гумата забелязях че са ми изпръскали колата с латекс или някяква друга гадост.Нищо не става от нас братя българи.Кажете как да си купи човек нова кола у нас даже и да има пари при това положение.На втория ден ще заприлича на кочина.Само ще си гледкам рекламата на алфа 159 и ще си мисля какво щеше да и се случи ако си я бях купил.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 18 Ное 2006, 10:26 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 01 Окт 2004, 13:38
Мнения: 3637
Местоположение: Варна
Моята равносметка за тази година пък е 3 пъти жестоко сгънати джанти... 2 гуми на боклука с което колекцията ми от единични бройки стана 6 броя!!!:( При това говорим за спокойно градско шофиране!!!! А за боята... вчера имах нещо ярко розово по вратата но май беше кремче !:)

_________________
LANCIA - начин на мислене
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 05 Дек 2006, 19:36 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 16 Окт 2005, 14:35
Мнения: 507
Местоположение: София
Аз се сещам кога трябва да се купи 159 :P
Когато забравиш понятието - "блока" и "паркинга" и се преместиш да живееш в къщичка "по на към" Витоша :)
Компромисен вариант, в нова спретната кооперациика с гаражче :) ....

П.С. Вчера гледах как в Америка чисто нова Тойота Корола струва 14 хил. долара и щях да ревна...

_________________
eX - Lancia Delta 1.6i.e 94' ; Ford Orion 1.4 ; Lancia Lybrra 1.9 jtd SW 00'
Present - Lancia Y 1.2 98'


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 05 Дек 2006, 21:46 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките

Регистриран на: 24 Фев 2006, 17:21
Мнения: 726
Местоположение: София 15 Младост
Благодаря за идеята .Аз съм със свободна професия и би трябвало да мога да си го позволя.Но за момента е невъзможно.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 05 Дек 2006, 23:04 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 16 Окт 2005, 14:35
Мнения: 507
Местоположение: София
tinalex написа:
Благодаря за идеята .Аз съм със свободна професия и би трябвало да мога да си го позволя.Но за момента е невъзможно.

Надявам се си усетил и самоиронията. Аз миналата зима си купих 4 нови гуми. 2 ми срязоха, а другата "хвана" едно сериозно желязо, което почти я сцепи. Държавата ни не е за нови гуми, камо ли за нова кола...

_________________
eX - Lancia Delta 1.6i.e 94' ; Ford Orion 1.4 ; Lancia Lybrra 1.9 jtd SW 00'
Present - Lancia Y 1.2 98'


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 05 Дек 2006, 23:13 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 11 Апр 2006, 17:03
Мнения: 263
Местоположение: София
Ами аз? Мисля за 17 цола на Интегралето. Колко време ще са здрави? И желание имаш, и възможности имаш, а какви условия... И ще ставаме европейци!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 05 Дек 2006, 23:29 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 06 Авг 2005, 19:07
Мнения: 539
Местоположение: София
Sashe написа:
Аз се сещам кога трябва да се купи 159 :P
Когато забравиш понятието - "блока" и "паркинга" и се преместиш да живееш в къщичка "по на към" Витоша :)
Компромисен вариант, в нова спретната кооперациика с гаражче :) ....

П.С. Вчера гледах как в Америка чисто нова Тойота Корола струва 14 хил. долара и щях да ревна...


Аз живея в такава къщичка, в Кокаляне, скъпичко ми излиза кефа.

Всеки член от семейството има собствена кола, 17 км е от Орлов мост (отделно и едни джип поддържаме за големите снегове) - 5 автомобила

Преди месец купих нафта за отоплението - 6750 лева (5 000 литра биодизел), средно 1000 лева на месец е само нафтата, ток, мок вода отделно

Абе много е скъпо, ама се оправяме някакси :lol: Кеф цена няма

От друга страна - голям двор с басейн, гаражи за всичките коли, 2 немски овчарки, тишина и спокойствие

_________________
Volvo XC90 D5 '06

Alfa Romeo Spider 2.0 '90

Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02

ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00

ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 05 Дек 2006, 23:42 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките

Регистриран на: 24 Фев 2006, 17:21
Мнения: 726
Местоположение: София 15 Младост
Пък и наскоро ви оправиха пътя.Блазе ти.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 07 Дек 2006, 18:08 
Offline
Специалист
Специалист

Регистриран на: 31 Мар 2006, 11:14
Мнения: 387
Местоположение: Русе
Pinko, връзвай овчарките братче, и да првим срещата у вас - на тифирич, пък може и пързалка да си спретнем в басейна :lol: Не се сърди - просто е хубаво да си на такова място като теб. И аз оценявам предимството да имаш къща, гараж и да живееш далеко от "селенията". За парите не мисли - важното е да ти е кеф на душицата! Върху това мисля напоследък - иначе хорската простотия и завист край нямат. При мен на служебния паркинг все се намират доброжелатели да си напишат по нещо на колата ми. Чудя се полицаите къде дремят у ряката?! Ама кво ли се чудя ... разбирам ги момчета ... Ако пипна някой да си драска тъй по колата ми или да ми реже гумите кво ли бих направил? Сега остава да си отговоря на този въпрос ... ?!

_________________
Lancia DEDRA 2.0 TDI
Има два вида автомобили: LANCIA и останалите


Върнете се в началото 
 Заглавие: здравейте,ще ми бъде приятно..............
 Мнение Публикувано на: 15 Яну 2007, 15:07 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 03 Окт 2006, 16:17
Мнения: 55
Местоположение: София
Тъй ,тъй.... вече сме 2007-та,от "87"ще рече тинейджърска възраст. Да ама не. Под капака си има "призмата"стотина италиянки, кротуват ли, кротуват. Ами ако ги изкарам на шосето какво ще стане само? Е нали съм "дядка" с толкова много моми и то италиянки. Може ли някой да си представи само какво би се случило. Ето на излизам аз събота, срещу неделя и гледам от студа ли от пролетта ли двете предни "леви/десни" гуми омекнали, като някои работи на тая възраст. Та се питам от джантите ли е или от това, че скоро не съм ги карал по тия шосета наши с дупки, пирони и както казва "прежде говорищия" гайки с болтове разни. Ей такива работи ми се случват, но пък като я погледна "пущината" по хубава е от тия новите "французойки, германки,ако щете и шведки" около нея. Е има "фиятки" около милата ми ланчия, но са още в пубертетната си възраст лъскави са и не са много за по нашите пътища.

Такива ми ти работи приятели мой.


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 10 мнения ] 




Начало форум » Viva Lancia » Истории


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов