Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини -




 Страница 1 от 1 [ 10 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Авто център DKV
 Мнение Публикувано на: 28 Окт 2009, 14:55 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 22 Ное 2008, 17:00
Мнения: 33
Местоположение: София
Колеги,

Някой познава ли това място: http://www.fiatbg.com/bg/index.php?page=about

Реалността напълно се разминава с показаното на сайта.


Последна промяна IsoDelta на 29 Окт 2009, 16:24, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 28 Окт 2009, 15:15 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Окт 2007, 13:23
Мнения: 2764
Местоположение: София
Кара: Lancia Kappa 2.4jtd
Lancia Dedra 2.0 Integrale S.W.
Точно както ни сФети новото ти мнение в Общия форум, точно така ще ни сФетне и в раздела за който казваш, че е замрял http://lancia-bg.com/forum/viewforum_16.html

Пък и не знам, но не е ли хубав този факт, че хората не се оплакват от сервизите???
Смятам, че е добре това, че няма чак толкова недоволни хора.

А ти би ли споделил мъката си по-конкретно, защото така са си само голи приказки.
Какво не ти оправиха? Какво ти развалиха? Как те обслужиха?

Някак не е редно това което правиш, по начина който правиш :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 28 Окт 2009, 15:30 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 22 Ное 2008, 17:00
Мнения: 33
Местоположение: София
Като имам повече време и ако има интерес може да разкажа за какво точно иде реч...


Последна промяна IsoDelta на 29 Окт 2009, 16:22, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 29 Окт 2009, 11:51 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2008, 17:30
Мнения: 1322
Местоположение: София
Имам интерес, колега. Пък и сигналът е най-пълноценен, когато към него има повече информация.

_________________
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 29 Окт 2009, 12:36 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2004, 19:25
Мнения: 2036
Местоположение: София
Кара: Lancha Dedra 1.8VVT 136k.c 97г - ( бившата)
Lancia Lybra 2.4JTD 150k.c Intensa ( 2003)-вярната
Lancia Delta III twin turbo 190к.с (2009) - палавата
не желая да се явявам адвокат. Познавам сервиза за който говориш. От години си правя дедрата там.Познава собственика и главния механик ;ично. Това което на снимките в сайта е стария севриз. Новия е веднага залепен за него. И техниката и стендовете са нови. Просто мястото е продадено със сградите. Но това не ви интерува.

_________________
Lancha Dedra 1.8VVT 136k.c 97г - ( бившата)
Lancia Lybra 2.4JTD 150k.c Intensa ( 2003)- вярнатa
Lancia Delta III twin turbo 190к.с (2009) - палавата


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 29 Окт 2009, 15:45 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 22 Ное 2008, 17:00
Мнения: 33
Местоположение: София
Така, чудесно, че има някой който ходи там.

Има ли поне едно нещо, което е написано на този сайт, което да отговаря на истината???

Конкретно:

1. Какви договорни отношения има въпросното място с официалните вносители на автомобили от марката "ФИАТ" на българския пазар? Ако няма, има ли такива с компанията производител? Ако и такива няма защо се афишират претенции за официален сервиз за тези автомобили, заверка на сервизна книжка :o и т.н. ?!?

2. В този ред на мисли... от кога това място е загубило значението си на официален сервиз за подръжка на автомобили ФИАТ и защо всички надписи, снимки, търговски марки, лого и т.н. продължават да се изобразяват??? Какво биха казали от ФИАТ за това?

3. Защо след като се съдържа информация на сайта, че мястото разполага с техника за разпъване на тежкокатастрофирали автомобили, всички такива (между другото не само тежкокатастрофирали) се отремонтират в други сервизи, сервизчета, гаражчета и прочие места???!!! Явява ли се това някакъв нов вид комисионерска дейност?

Или и това също не ни интересува???
Колко клиенти биха си оставили там колата ако им се обясни предварително, че т.нар сервиз всъщност само ще администрира процеса по ремонт, т.е. ще разкарва колата на тенекиджия, бояджия и всички други места.

Струва ви се невероятно нали, но като отидох по средата на ремонта да питам къде ми е колата? Ами на тенекеджия!!! Моля?

4. Има и нещо друго което ме интересува, защо снимките и информацията продължават да стоят на страницата като истината отдавна вече не е същата? Това нелоялно привличане на клиенти ли е? Има един интересен текст в Закона за защита на конкуренцията, който гласи:

Чл. 32. (1) (Отм. - ДВ, бр. 64 от 2007 г., в сила от 08.09.2007 г.)
(2) (Изм. - ДВ, бр. 9 от 2003 г.) Забранява се въвеждането в заблуждение относно съществени свойства на стоките или услугите или относно начин на използване на стоките или предоставяне на услугите чрез твърдение на неверни сведения или чрез изопачаване на факти.

Или спазването на законите и то не ни интересува?

5. Защо единственото нещо за което питаше собственика на мястото е дали щетата ще бъде по фактура или експертна оценка? В момента, в който разбра, че няма да е по фактура свали цената драстично! Защо в документацията подготвена към фактурата за предявяване на щетата бяха описани нови части при положение, че беше видно, че стария ми преден капак беше "изчукан"?

Има едни състави в Наказателния кодекс, наричат се застрахователна измама. Може тези неща да ви се струват нормална далаверка, но така можете да се намерите в ситуация на съучастие в престъпно деяние!

Или и това не ни интересува?

За това, че след ремонта харчих още доста пари да си оправя колата въобще не ми се и говори... все пак не всеки го може, това е ясно.


В заключение искам да кажа, че ако този сайт трябва да отразява истината то на него трябва да пише следното:

Аз съм инженер-вещо лице. Давал съм експертни оценки по дела за обезщетения в следствие на ПТП;
Имам познати авто-монтьори, ако искате оставете си колата ще я карам при тях срещу комисион.
Освен това внасям и коли да продавам, ако си харесате нещо може да ви продам.

Всичко друго сори ама нема такова нещо...


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 04 Ное 2009, 12:32 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2004, 19:25
Мнения: 2036
Местоположение: София
Кара: Lancha Dedra 1.8VVT 136k.c 97г - ( бившата)
Lancia Lybra 2.4JTD 150k.c Intensa ( 2003)-вярната
Lancia Delta III twin turbo 190к.с (2009) - палавата
защо не зададеш тези въпроси направо на г-н Димитров? Мисля че никой от колегите не го интересува какво пише в сайта , а когато отиде там с проблем , той да бъде решен.Лично аз винаги съм оставал доволен от услугите , даже и съвет по телефона.

_________________
Lancha Dedra 1.8VVT 136k.c 97г - ( бившата)
Lancia Lybra 2.4JTD 150k.c Intensa ( 2003)- вярнатa
Lancia Delta III twin turbo 190к.с (2009) - палавата


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 04 Ное 2009, 23:53 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 22 Ное 2008, 17:00
Мнения: 33
Местоположение: София
Знаеш ли какво, аз Димитров ще гледам повече да не го виждам, че се видоизменям. Ставам един такъв първичен ... А пък не мога да си позволя подобни реакции точно в момента.

Няма как да си доволен от сервиза, защото такъв просто не съществува. А това, че имаш познати тарикати, пардон илюминатори, си е твоя работа. Аз се чувствам длъжен да разкажа истината, ако може по-малко ужилени да има.

Иначе, тези въпроси са си за колегите от прокуратурата ама не ми стига злобицата да се занимавам с всеки дребен фокусник...


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 04 Ное 2009, 23:55 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 22 Ное 2008, 17:00
Мнения: 33
Местоположение: София
www_ написа:
Мисля че никой от колегите не го интересува какво пише в сайта .


И преди да пишеш нещо прочети първо нагоре, може пък някой да го интересува!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 06 Ное 2009, 00:55 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2008, 17:30
Мнения: 1322
Местоположение: София
Май всички сервизи пишат космически цени за ремонти по фактура. Не е нещо особено...

_________________
Изображение


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 10 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини -


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов