Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading



Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Лагер на компресора на климатроника?
 Мнение Публикувано на: 06 Авг 2019, 23:24 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 12 Ное 2015, 23:34
Мнения: 110
Местоположение: Пазарджик
Кара: Lancia lybra 1.9jtd 116hp [url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab286350.gif[/img][/url]
hf hpe написа:
ако част от ремъка е по шайбите е нормално да не можеш да завъртиш шайбата на компресора
ако при махнат ремък не можеш да я завъртиш то наистина проблема е в лагера на компресора на климатика

според мен обаче ако е паднала обтяжната ролка то проблема е по вероятно да е в неправилен монтаж
или дефект
ако блокира лагера е по вероятно първо да чуеш свирене на ремъка от приплъзването му върху шайбата

ами оказа се че е изхвърлила другата ролка която се води паразитна май доколкото разбрах и то по точно беше външната пласмасова гривна на ролката иначе вътрешната част си седеше ,след като я закарах в сервиза и махнаха ремака по точно това което беше останало от него шайбата на компресора си беше пълен блокаж обаче освен лагера се оказа че компресора си е имал и други проблеми така ми беше обяснено а свиренето на ремака го чух в момента в който изчтка нещо много зловещо и волана затегна в момента на въртене за около секунда при потегляне, в крайна сметка ми казаха че поразията е станала именно заради проблем в компресора

_________________
Lancia Lybra 1.9 jtd 116 hp (шосеен бегач) Изображение


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 2 от 2 [ 21 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2





Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов