Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Kappa




 Страница 1 от 1 [ 9 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Обслужване на Kappa в Пловдив
 Мнение Публикувано на: 30 Дек 2007, 05:47 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 30 Дек 2007, 05:31
Мнения: 21
Местоположение: Кричим/Пловдив
Здравейте.Може ли някой да ми каже каде в Пловдив може да ми обслужат колата(ремаци,филтри,масла),или от каде евентуално може да си ги закупя най-ефтино.
Някой ако знае нека да помага.
От вчера и аз сьм притежател на Kappa.Какво означава V.I.S. i това хубаво ли е или не.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Митко Брадата е най добрия майстор на Ланчи в Пловдив!!!!!
 Мнение Публикувано на: 30 Дек 2007, 12:52 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2006, 13:22
Мнения: 227
Местоположение: Пловдив
Разбира се с най голямо удоволствие ще ти кажа...Най добрия майстор в Пловдив се казва Митко Брадата...намира се до метан станцията на Карловско шосе,склада на Дерони...
Много ги разбира Капите...и той кара Ланчча Капа...иди при него няма да съжаляваш...

Също се работи с хубави ролки Дайко...и ремъци Гейтц...но мисля че най евтино работи в Пловдив,защото съм питал в доста сервизи..

Номера му за връзка...е 088 9 642 195, 089 666 27 95

Определено ще останеш доволен!


Последна промяна gurumxx на 01 Яну 2008, 12:06, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 30 Дек 2007, 15:08 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 29 Дек 2007, 18:11
Мнения: 7
Местоположение: vidin
Кара: Lancia kappa 2.4tds
има доста сервизи при нас в сервиза идват доста това е сервис рено - пежо до шел лиляна димитрова повечето които идват са за смяна на картер ,агренажен ремък и две ролки излиза 200-240 но са хубави даико и геитц ролки SKF.всеки ремонт е с гаранция на работа и на което е сменено ремак ролки 50 000км могат да се намерят и части втора рака имаме и морга тел на сервиза 032 66-36-66


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Обслужване на Kappa в Пловдив
 Мнение Публикувано на: 02 Ное 2018, 23:18 
Offline

Регистриран на: 03 Ное 2015, 18:55
Мнения: 3
Кара: Lancia Kappa 1996 г 146 к
здавейте да питам Митко Брадата работили още


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Обслужване на Kappa в Пловдив
 Мнение Публикувано на: 03 Ное 2018, 13:02 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2014, 19:19
Мнения: 393
Кара: ex-Lancia KAPPA 2.0 16V Turbo
бензин - изключителен автомобил!

Lancia KAPPA 2.4 jtd
BMW E38, 740 i
Митето е един селски хитрец. Но за без пари уж - толкова.

_________________
Заклет фен на ланча капа!


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Обслужване на Kappa в Пловдив
 Мнение Публикувано на: 03 Ное 2018, 14:16 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2014, 19:19
Мнения: 393
Кара: ex-Lancia KAPPA 2.0 16V Turbo
бензин - изключителен автомобил!

Lancia KAPPA 2.4 jtd
BMW E38, 740 i
Всеки що-годе грамотен гаражен майстор, би могъл да ти обслужи капата. Нищо специално няма в нея.

А относно Митака: навремето, като ходех при него, имаше гадния навик да посреща клиентите с тирада колко било шибано да се занимава с капи, щото му се е--ло майката на ръцете да се навира на майната си, за да развърти нещо. Отиваш да му дадеш едни 100 лв, той те посреща с едва ли не обвинение, че го търсиш.

Два-три пъти постфактум го хванах, че послъгва. Вярно, не взима много за труд, но понякога забравя да смени части, и после се оказва ,че си платил за нещо, което не е било сменено.

Иначе, от капи разбира. Но да не са турбо бензинки :lol:Предишната ми капа я гледаше като извънземен кораб :lol:

_________________
Заклет фен на ланча капа!


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Обслужване на Kappa в Пловдив
 Мнение Публикувано на: 10 Ное 2018, 07:26 
Offline

Регистриран на: 03 Ное 2015, 18:55
Мнения: 3
Кара: Lancia Kappa 1996 г 146 к
Капа 205 конски сили написа:
Всеки що-годе грамотен гаражен майстор, би могъл да ти обслужи капата. Нищо специално няма в нея.

А относно Митака: навремето, като ходех при него, имаше гадния навик да посреща клиентите с тирада колко било шибано да се занимава с капи, щото му се е--ло майката на ръцете да се навира на майната си, за да развърти нещо. Отиваш да му дадеш едни 100 лв, той те посреща с едва ли не обвинение, че го търсиш.

Два-три пъти постфактум го хванах, че послъгва. Вярно, не взима много за труд, но понякога забравя да смени части, и после се оказва ,че си платил за нещо, което не е било сменено.

Иначе, от капи разбира. Но да не са турбо бензинки :lol:Предишната ми капа я гледаше като извънземен кораб :lol:



в форума всеки препоръчва брадата! дайми грамотен гаражен майстор или препоръчай сервиз!


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Обслужване на Kappa в Пловдив
 Мнение Публикувано на: 10 Ное 2018, 11:32 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2014, 19:19
Мнения: 393
Кара: ex-Lancia KAPPA 2.0 16V Turbo
бензин - изключителен автомобил!

Lancia KAPPA 2.4 jtd
BMW E38, 740 i
Майстори колкото щеш. Досега няма случай да отида при някой, който съм проучил предварително, и да не ми е свършил работа.
Въпросът е, че никой не работи за без пари, а пък някои - си умеят нещата, но обичат леко да послъгват. Пълно щастие няма.

Последното голямо обслужване на капата ми беше при майстор, който никога не се е занимавал с италианки. Одруса ме 1400 лв, но вече 50 хил км, проблеми нямам. Тогава смених ангренаж, водна помпа, ролки и т.н. - от-до, и по ходовата част - шарнир и биалетка; също и една протекла гарнитура по двигателя - от която имаше теч и загуба на масло.

Не ми беше приятно да дам наведнъж 1400 лв, но предпочитам така - и да знам, че колата е пушка следващите 50-60 хил км, отколкото да ходя при някой, който уж взима евтино, но да се окаже, че нищо не сменя или слага използвани части.

_________________
Заклет фен на ланча капа!


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Обслужване на Kappa в Пловдив
 Мнение Публикувано на: 10 Ное 2018, 12:09 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2014, 19:19
Мнения: 393
Кара: ex-Lancia KAPPA 2.0 16V Turbo
бензин - изключителен автомобил!

Lancia KAPPA 2.4 jtd
BMW E38, 740 i
Разбери ме правилно: идеален майстор няма.

Ако е само за едно обслужване - ролки, ангренаж, масло, филтри и т.н. , най-изгодно си поръчай от форумния Митак /защото предлага частите на сносни цени/, отиди при някой, който разбира и му дай 50-100 лв за труд /защото без пари никой не работи/ и си готов.

Който работи без пари - има нещо гнило.

Повечето майстори си избиват парите като взимат поне 25% надценка от поръчаните части или /ако са още по-нагли/ ти слагат стари такива, ако номерът може да мине. Тогава не е проблем да ти взема само 20-30 лв за труд. /Той вече те издоил по други начини/ :lol:

Аз последно ходих при Ник Ауто 7 - на бул "Марица" след Шела - в посока Столипиново. Той се занимава със сааб и си взима пари за труда и то не малко, но е факт - вече 51 хил км - сменям само масло и филтри.

_________________
Заклет фен на ланча капа!


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 9 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Kappa


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов