Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Lybra




 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Проблем след монтаж на ГИ
 Мнение Публикувано на: 28 Окт 2022, 21:05 
Offline

Регистриран на: 28 Окт 2022, 20:47
Мнения: 1
Кара: Lancia Lybra\Fiat Tempra\Alfa Romeo 147
Здравейте колеги. Моля за помощ и съвети.Значи случая е такъв . Взех една Либра имаше обикновена газова , но смесваше горивата и забиваше муцуна ,понякога с гърмеж. Отидох на газаджия и след оглед той първоначално каза че плочката е за смяна и трябва монтаж на кихалка.Съгласих се на цената която ми предложи и оставих колата. Два дни по късно отидох да видя до къде е стигнал и , разбрах , че той въобще не е работил нищо по колата.След въпросът ми какво става бе майсторе? Той ми отговори че газов инжекцион е по добрият вариант . ОК съгласих се на това предложение, купих всичко необходимо за газовия инжекцион и му го отнесох. След още 2-3 дни отидох при майстора с парите да му платя и........... той ми каза че колата не пали с газовия инжекцион .......и от тогава няма палене тази кола при опит за запалване ключа за газта индикира около 7-10 секунди и угасва мога да въртя на стартер до изтощение на акумулатора видях на отделна свещ и изваден кабел че има искра , бензиновата помпа циркулира чувам я в купето , а запалване няма. Колата е Либра 103 кс 1.6. Дайте идеи , Моля Ви.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Проблем след монтаж на ГИ
 Мнение Публикувано на: 19 Дек 2022, 12:11 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 23 Май 2011, 17:02
Мнения: 30
Имам същата либра. Никакви проблеми няма на газ. Вече от години съм на бензин де ама това е друга тема. с газов инжекцион е ок. Най вероятно газаджията е объркал кабелите покрай свързването на дюзите. Сигурно пуска бензин не където трябва виж като въртиш и не пали дали имаш мокри свещи. и дали изобщо пуска бензин. Трябва да се възтановят връзките към дюзите в оригинал да пробваш дали работи на бензин. Ако е объркал работата може и компа да е опукал тоя.


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Lybra


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов