Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Lybra




 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Съвет за по-твърди амортисьори ? Lybra 2,4 Jtd
 Мнение Публикувано на: 06 Апр 2023, 19:10 
Offline

Регистриран на: 03 Юли 2021, 05:55
Мнения: 4
Кара: Lancia Lybra
Здравeйте , да попитам по опитните и с повече км с този модел Ланчия , кои модели или видове амортисьори са по -твърди , не ме засяга , че ще вози по-твърдо . Искам повече стабилност ...да стои в пътя по нашему .

По натам ще я кача и на нископрофилни джанти и по- широки гуми , но за сега искам да опитам и с амортисьорите .
Преди нова година правиха окачване отдолу ...тампони , носачи , биалетки , някои тампони ги рециклираха и т.н.
Като цяло стана по-добре във возене и т.н , но примерно онзи ден на влизане в София преди Ботевградско , с около 150-160 в час на прав участък , искаше да ме носи настрани (наляво ) ,усетих едно напрежение в колата все едно нещо ще я бутне :lol: намалих и нещата бяха ок . Но това не се случва за пръв път при страничен вятър и не ми харесва , търся съвет за амортисьорите и други причини за това нещо . Ако някой знае и майстор спец по тая работа за София или Пловдив ще съм благодарен . 8) 8)


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Съвет за по-твърди амортисьори ? Lybra 2,4 Jtd
 Мнение Публикувано на: 10 Апр 2023, 14:36 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2005, 19:28
Мнения: 2509
Местоположение: София
Ако ще и да ѝ завариш окачването, при описаната ситуация пак ще стане същото нещо.
Купувай каквито амортисьори има на пазара, че скоро и те ще изчезнат.

_________________
OM642 Изображение
1NZ−FXE Изображение;
Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда
Искаш нещо от мен? Няма проблем! - Искам само да знаеш, че върша нещата БЪРЗО, КАЧЕСТВЕНО и ЕВТИНО...но имаш право да си избереш само две от трите опции! Обади ми се когато си готов с избора си!


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Lybra


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов