Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Zeta/Phedra




 Страница 1 от 1 [ 4 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Проблем със заключването
 Мнение Публикувано на: 13 Дек 2018, 18:02 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 31 Окт 2015, 10:29
Мнения: 14
Кара: Lancia Phedra
Здравейте, преди няколко дни ключалката на задната врата /на багажника/ на Lancia Phedra прецъка няколко пъти и показа, че е отключена, въпреки че е затворена. В същото време задната врата не може да се отвори, а колата не се заключва централно. Миналата година имаше подобен проблем и се оказа, че кабелчетата в буксата на дръжката на вратата са разпоени. Сега обаче са наред. Размърдах буксата на ключалката и проблемът със заключването изчезна за няколко дни, но вратата на багажника пак не се отваря. Днес отново започна да излиза съобщение за отворена врата на багажника, въпреки, че е заключена и не мога да я отворя.
Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Проблем със заключването
 Мнение Публикувано на: 13 Дек 2018, 19:41 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 01 Ное 2009, 09:39
Мнения: 32
Местоположение: Ямбол
Ми сигурно е зацепела само на първо положение, затуй да свети индикацията. А колкото до отварянето на задната врата, като влезеш в багажното долу до бравата има отвор в кората пъхаш отвртка и буташ настрани.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Проблем със заключването
 Мнение Публикувано на: 13 Дек 2018, 19:49 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 31 Окт 2015, 10:29
Мнения: 14
Кара: Lancia Phedra
Благодаря, аз от вътре я отварям, въпросът е, че от вън от дръжката не мога да отворя, а още по-голям проблем е, че не мога да си заключа колата. Утре ще търся майстор. Онзи ден ходих в един сервиз, но пет пъти ме оставяха заради дошли след мен клиенти и накрая не издържах и си тръгнах.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Проблем със заключването
 Мнение Публикувано на: 18 Дек 2018, 20:56 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 31 Окт 2015, 10:29
Мнения: 14
Кара: Lancia Phedra
След като десетина еладжии и ключари ме прехвърляха един към друг, купих друга ключалка и дръжка, зачиствах букси и надих кабели, най-накрая успях да установя причината за моите неволи. Споделям, за да бъда полезен на някой, изпаднал в моето положение. Забелязах, че задната чистачка не пръска течност, а самата течност за чистачки свършва много бързо. Оказа се, че има спукан маркуч в близост до задния десен мигач, течността е намокрила клемите на кабелите в близост и се получава окъсяване, което причинява проблемите със заключването.
Надявам се да съм полезен на някого.


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 4 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Zeta/Phedra


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов