Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Борса » Продава » Продава автомобили




 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Продавам КАПА 2.4 JTD Изключително запазена.Без блок.1500лв
 Мнение Публикувано на: 03 Мар 2020, 13:39 
Offline
Специалист
Специалист

Регистриран на: 08 Сеп 2008, 00:00
Мнения: 201
Местоположение: Варна 01 Одесос
Кара: Lancia Kappa COUPE 20v turbo
Lancia Kappa COUPE 16v turbo
Lancia Kappa Kombi 20 v turbo
Lancia Kappa Kombi 20v 2.0
Привет, фенове. Налага се да продам едното си комби. 2.4 ЖТД , изключително запазено! На 180 000 км. Грижливо подържан автомобил. Бях много радостен когато го купувах, знаете, че в такова състояние Капа ЖТД вече няма. За лош късмет, прецакахме двигателя. (счупен картер и каране без масло) Първоначално реших да я възстановявам, но в един момент се отказах. Все пак , това ми е пета кола. Ако ми беше единствена , нямаше да се замисля. Според мен, обявата представлява интерес за някой, който си държи на Капата и иска да си облагороди салон , ламарини и да си има куп функциониращи резервни части. Или да си сложи вътре свой си двигател. ( Ето, например, ако неговата е за боядисване, от моята взима 5 врати, 2 калника, багажник, прагове , и ето ги едни 8-900 лв спестени. Цветът не е оригиналният блед светло син, била е пребоядисвана наскоро и това синьо, за мен лично , е по-добро. По-наситено е.
В момента от колата не липсва нищо , с изключение на блока! И всичко функционира безупречно!
Щората на багажника работи, джантите са в идеално състояние, гумите са добри, демпферният маховик е отличен, радиатори - без течове. Климатик - работи. Скоростна кутия - идеална. Салонът вътре (вкл мокетът) е в идеално за годините си състояние. Не съм го прал, ако се изпере- ще светне! ( без дупки от цигари , лекета , протрито. Единствено шофьорската е съвсем леко протрита странично) Таванът не е отлепен, изглежда като нов. Ръжда няма никаква! Амортисьорите задните са в отлично състояние ( както се знае, за комби е почти невъзможно да се намерят, а при шанс - искат им 400 лв за комплект )
ГЛАВАТА е еталонна! Дадох 170 лв за нея- шлайфана, паснати клапани, оправени гнезда на клапани, ( райберене ), сменени 3 водача на изпуск. Клапани . Сложени нови гумички на клапаните.
Турбината е налична, възможно е да иска рециклиране, не съм я пращал в сервиз след злополуката. ( ходи на сервиз преди това, казаха, че е еталонна!)
Стъкла, огледала , врати , парно- в изправност.
Колата е все още с регистрация, намира се във Варна.
Засега я обявявам цялата, но ако няма интерес на тази цена, ще разглобяваме и пускам на части. Ако някой има интерес, да побърза, колата не може да стои дълго на този паркинг.


тел. 0884 191936 Боян


Прикачени файлове:
20200223_172012_HDR.jpg
20200223_172012_HDR.jpg [ 989.21 KiB | Прегледано 3216 пъти ]
Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Продавам КАПА 2.4 JTD Изключително запазена.Без блок.150
 Мнение Публикувано на: 03 Мар 2020, 13:45 
Offline
Специалист
Специалист

Регистриран на: 08 Сеп 2008, 00:00
Мнения: 201
Местоположение: Варна 01 Одесос
Кара: Lancia Kappa COUPE 20v turbo
Lancia Kappa COUPE 16v turbo
Lancia Kappa Kombi 20 v turbo
Lancia Kappa Kombi 20v 2.0
Повече снимки можете да видите на няколко места - обявил съм я в мобилето, в карс, в ОЛХ и в Ланчия групата във фейса. ( тук има ограничение до 1мб, няма смисъл да ги компресирам толкова)
https://www.facebook.com/groups/51181869710/


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 




Начало форум » Борса » Продава » Продава автомобили


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов